درباره راهیاب

درباره راهیاب

سیستم راهیاب خودرو (Navigation GPS) :

امروزه رشد جمعیت، افزایش تعداد وسائل نقلیه، گسترش شبکه راه‌ها و گران شدن هزینه سوخت؛ ایجاب می‌نماید، که از تکنولوژی‌های جدید در کوتاه‌کردن مسیر تردد و انتخاب مسیر بهینه در سفرهای درون شهری و برون شهری استفاده کنیم. بر اساس تحقیقات انجام گرفته در اروپا, استفاده از سامانه‌های ناوبری مبتنی بر‌GPS در خودروها، باعث کاهش میزان مصرف سوخت، به مقدار  ۱۵%  و همچنین صرفه جویی در وقت به میزان ۱۸% شده‌اند. در همین راستا، شرکت جیلران بعنوان یک راه حل؛ سامانه ناوبری وسایل نقلیه مبتنی بر تکنولوژی جی‌پی‌اس(GPS) که چند سال است در کشور‌های اروپایی، آمریکا، کانادا، استرالیا و بعضی از کشور‌های آسیایی در حال بهره‌برداریست را با کمک جمعی از کارشناسان و متخصصان این امر در سطح کشور به صورت بومی راه‌ اندازی و در اختیار تمامی کاربران خود قرار داده است.

برخی از ویژگی های سیستم راهیاب خودروی مورد تایید شرکت جیلران موتور (راهیاب تارگت) عبارتند از : 

۱- پوشش ۹۰ درصدی نقشه شهرها، روستاها و جاده های اصلی کشور (دارای نقشه بیش از ۴۰۳ شهر از شهرهای کشور) که همگی مربوط به سال ۱۳۹۴ می باشند.
۲- آدرس دهی بر اساس پنج رقم اول کدپستی
۳- آدرس دهی با توجه به محدوده طرح و ترافیک در شهرهای بزرگ
۴- امکان انتخاب ۲۵ زبان مختلف از جمله فارسی، ترکی آذری، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و …. در هنگام راهنمایی صوتی و زبان منوها
۵- نمایش مسیرهای یک طرفه و ورود ممنوع
۶- نمایش سازه های سه بعدی(۳D) در بیشتر شهرهای بزرگ
۷- آدرس دهی از طریق تصاویر
۸- تعیین مقصد با استفاده از آخرین مسیرهای طی شده
۹- نمایش سرعت و میزان حداکثر سرعت در جاده ها
۱۰- برقراری ارتباط با ما‌هواره‌های GPS در کمترین زمان ممکن و به صورت خودکار
۱۱- قابلیت شبیه‌سازی نمودن راه‌یابی مسیر ما بین دو نقطه ( مبدا و مقصد) توسط کاربران

قیمت فروش نرم افزار رهیاب شرکت جیلران موتور:
هم اکنون قیمت پکیج کامل این نرم افزار در شبکه عاملین مجاز به شرح زیر قابل خریداری می باشد:

قیمت پک نرم افزار خودروهای Emgtand 7 AT و Emgrand 7RV AT:

 قیمت پک نرم افزار خودرو Emgtand X7:

خواهشمند است به جهت خریداری و استفاده از نرم افزار مذکور به عاملیت های مجاز شرکت جیران موتور مراجعه فرمایید و در هنگام خرید حتما به نکات زیر توجه فرمایید:
- کلیه پرداختی های مشتریان به ازای خدمات ارائه شده و قطعات خریداری شده از عاملین می بایست بر اساس فاکتور  ارایه شده توسط عاملین صورت پذیرد و هرگونه دریافتی عاملین به غیر از موارد مندرج در فاکتور سونی خلاف مقررات بوده و تخلف محسوب می گردد.
- خواهشمند است در هنگام خرید نرم افزار حتما به هولوگرام نصب شده بر روی پکیج دقت فرمایید.

شایان ذکر است استفاده از نرم افزار غیر شرکتی و ایجاد تغییر در تنظیمات سیستم پخش در محلی غیر از عاملین مجاز منجر به خروج سیستم پخش از شرایط گارانتی خواهد شد و کلیه مسئولیت ها به عهده مالک خواهد بود.

dopoxetine online buy cheap zoloft reviews natural alternative